POKOJE I DOMKI

Nocleg blisko natury

Wszystkie pokoje w pawilonie przeszły generalne remonty w 2017 roku. Stawiamy na funkcjonalość i prostotę w naszych miejscach zakwaterownia. Dodatkowo dbamy by miejsca noclegowe jak i ich obejście – w przypadku domków – zawsze były czyste i zachęcały do dalszego wypoczynku.

W ramach naszej działalności, oferujemy naszym gością noclegi całoroczne. Właśnie dlatego w okresie zimowym organizujemy również kuligi. Wybierz nocleg, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom. Chcesz więcej niezależności? A może cenisz sobie bardziej komfort lub chcesz postawić na przygodę z dzieciństwa? Oferujemy miejsca noclegowe spełniające każde potrzeby. 

Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą. Istnieje również możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego. Prosimy o informowaniu nas o Państwa potrzebach przed przyjazdem. Ułatwie to organizację pracy. Nie oferujemy ręczników, prosimy o wzięcie własnych. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji online lub kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

By zapewnić Państwu jak największy komfort i bezpieczeństwo, po każdorazowym opuszczaniu zaakwaterowania przez naszych klientów, dezynfekuje  wszystkie powierzchnie w pokojach czy domkach. Dodatkowo pomieszczenia te są ozonowane, by skutecznie zabić drobnoustrojstwa w powietrzu. Oczywiście przed tym zabiegiem dokładnie wietrzymy pomieszczenia.

Jako dodatkową usługę w trakcie pobytu, można zamówić sprzątanie pokoju, wymianę poduszek i prześcieradeł. Bardzo często zdarza się, że goście nas o to proszą, w trakcie dłuższych pobytów w wakacyjne dni, gdzie temperatura sięga powyżej 35 stopni celcjusza. 

DOMEK KAMPINOS
4 osobowy

4 osobowy

Dwupokojowy domek z przedpokojem. 1 sypialnia – łóżko podwójne z możliwością rozsunięcia, 2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie hotelowe. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów . Domki po remoncie w 
2020 r, a łazienki w 2021 r. 

DOMEK KAMPINOS
5 osobowy

5 osobowy

Dwupokojowy domek z przedpokojem. 1 sypialnia – łóżko podwójne i pojedyncze, 2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie hotelowe. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów . Domki po kompleksowym remoncie w 2021 r.

DOMEK KAMPINOS
5 osobowy - standard

5 osobowy

Dwupokojowy domek z wejściem do pokojów z małego tarasu.
1 sypialnia – 3 łóżka pojedyncze,
2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie turystyczne. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów.

DOMEK PUCHATEK
2 osobowy

2 osobowy

Mały klimatyczny domek drewniany. Idealny na wyjazd wakacyjny. Łazienki znajdują się w pawilonie sanitarnym. 

POKÓJ W PAWILONIE
2 osobowy

2 osobowy

Wygodny pokój dwuosobowy. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka. Podwójne łóżka z możliwością rozsunięcia.

POKÓJ W PAWILONIE
3 osobowy

3 osobowy

Wygodny pokój trzyosobowy. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka. Pojedyncze łóżka. 1 pokój z łóżkiem podwójnym.

POKÓJ W PAWILONIE
4 osobowy

4 osobowy

Dwie sypialnie. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka, w 1 sypialni podwójne łóżko

STUDIO DWUPOKOJOWE
4 osobowy

4 osobowy

2 przestronne sypialnie. Wyposażenie hotelowe,radio, tv, czajnik elektryczny i lodówka, w 1 sypialni podwójne łóżko

pole namiotowe

POLE NAMITOWE / KEMPINGOWE

Oferujemy kilkadziesiąt miejsc namiotowych i kempingowych. Zapraszamy wszystkich mobilnych i aktywnych wczasowiczów. Pawilon sanitarny, dostępny jest dla wszystkich klientów naszej Stanicy Wodnej PTTK w Spychowie. 

CENNIK

PLAN STANICY

Uwielbiasz dokładnie pranować każdą podróż czy wycieczkę? Chcesz zobaczyć dokładny rozkład poszczególnych miejsc noclegowych w naszym ośrodku, a może poprostu potrzebujesz tego idealnego dla Ciebie miejsca? Poniżej znajduje się aktualny plan stanicy wodnej PTTK w Spychowie.