POKOJE I DOMKI

Nocleg blisko natury

Wszystkie pokoje w pawilonie przeszły generalny remont w 201 roku. Stawiamy na funkcjonalność i prostotę w naszych miejscach zakwaterowania. Dodatkowo dbamy by miejsca noclegowe jak i ich obejście – w przypadku domków – zawsze były czyste i zachęcały do dalszego wypoczynku.

W pokojach w pawilonie oferujemy naszym gościom noclegi całoroczne. Domki są czynne od maja do końca września, nie posiadają ogrzewania. Wybierz nocleg, który odpowiada najbardziej Twoim potrzebom. Chcesz więcej niezależności? A może cenisz sobie bardziej komfort lub chcesz postawić na przygodę z dzieciństwa? Oferujemy miejsca noclegowe spełniające każde potrzeby. 

Akceptujemy zwierzęta za dodatkową opłatą w wys. 15 zł za dobę. Istnieje również możliwość dostawienia łóżeczka dziecięcego. Prosimy o informowaniu nas o Państwa potrzebach przed przyjazdem. Ułatwia to nam organizację pracy. W domkach nie oferujemy ręczników, prosimy o wzięcie własnych. Serdecznie zapraszamy do rezerwacji online lub kontaktu w przypadku jakichkolwiek pytań.

By zapewnić Państwu jak największy komfort i bezpieczeństwo, po każdorazowym opuszczaniu zaakwaterowania przez naszych klientów, dezynfekuje  wszystkie powierzchnie w pokojach czy domkach. Dodatkowo pomieszczenia te są ozonowane, by skutecznie zabić drobnoustrojstwa w powietrzu. Oczywiście przed tym zabiegiem dokładnie wietrzymy pomieszczenia.

Jako dodatkową usługę w trakcie pobytu, można zamówić sprzątanie pokoju i wymianę pościeli. 

DOMEK KAMPINOS
4 osobowy

4 osobowy

Dwupokojowy domek z przedpokojem. 1 sypialnia – łóżko podwójne z możliwością rozsunięcia, 2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie hotelowe, pościel. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów . Brak ogrzewania.             Domki po remoncie w 2020 r, a łazienki w 2021 r. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

DOMEK KAMPINOS
5 osobowy

5 osobowy

Dwupokojowy domek z przedpokojem. 1 sypialnia – łóżko podwójne i pojedyncze, 2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie hotelowe, pościel. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów . Brak ogrzewania. Domki po kompleksowym remoncie w 2021 r. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

DOMEK KAMPINOS
5 osobowy - standard

5 osobowy

Dwupokojowy domek z wejściem do pokojów z małego tarasu.
1 sypialnia – 3 łóżka pojedyncze,
2 sypialnia – 2 pojedyncze łóżka, wyposażenie turystyczne. W domku znajduję się łazienka, czajnik elektryczny, lodówka, TV i zestaw do parzenia gorących napojów. Brak ogrzewania. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

DOMEK PUCHATEK
2 osobowy

2 osobowy

Mały klimatyczny domek drewniany. Idealny na wyjazd wakacyjny. Brak ogrzewania. Łazienki znajdują się w pawilonie sanitarnym. Prosimy o zabranie własnych ręczników.

POKÓJ W PAWILONIE
2 osobowy

2 osobowy

Wygodny pokój dwuosobowy. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka. Podwójne łóżka z możliwością rozsunięcia.

POKÓJ W PAWILONIE
3 osobowy

3 osobowy

Wygodny pokój trzyosobowy. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka. Pojedyncze łóżka. 1 pokój z łóżkiem podwójnym.

POKÓJ W PAWILONIE
4 osobowy ( 2 + 2 )

4 osobowy

Dwie sypialnie. Wyposażenie hotelowe, radio, TV, czajnik elektryczny i lodówka. W 1 sypialni podwójne łóżko.

STUDIO DWUPOKOJOWE
4 osobowe ( 2 + 2 )

4 osobowy

2 przestronne sypialnie. Wyposażenie hotelowe, radio, tv, czajnik elektryczny i lodówka. W 1 sypialni podwójne łóżko. Możliwość dostawki dla 5-tej osoby

pole namiotowe

POLE NAMITOWE / KEMPINGOWE

Oferujemy kilkadziesiąt miejsc namiotowych i kempingowych. Zapraszamy wszystkich mobilnych i aktywnych wczasowiczów. Pawilon sanitarny, dostępny jest dla wszystkich klientów naszej Stanicy Wodnej PTTK w Spychowie. 

CENNIK

PLAN STANICY

Uwielbiasz dokładnie pranować każdą podróż czy wycieczkę? Chcesz zobaczyć dokładny rozkład poszczególnych miejsc noclegowych w naszym ośrodku, a może poprostu potrzebujesz tego idealnego dla Ciebie miejsca? Poniżej znajduje się aktualny plan stanicy wodnej PTTK w Spychowie.