O NAS

CZYLI KTO TWORZY STANICĘ WODNĄ W SPYCHOWIE

Nasz ośrodek tworzony jest przez okolicznych mieszkańców. Czyli wieloletnich pasjonatów przyrody, którzy nie wyobrażają sobie życia w innym miejscu na świecie. Właśnie dlatego dokładamy największych starań, by również Państwo pokochali naszą okolice. Jest to jeden z naistotniejszych misji jakie staramy się krzewić w śród odwiedzających nas gości.
W okresie sezonowym, dajemy pracę wielu młodym osobą szukającym dodatkowego źródła dochodu, by móc dorobić do studiów. Także oni, są zdeterminowani by świadczyć usługi na najwyższym poziomie. W końcu to także ich dom, do którego z pewnością wrócą i zależy im na rozwoju regionu.

Specjalnie dla Państwa nieustannie się zmieniamy i sukcesywnie dodajemy do naszej oferty coraz to nowsze atrakcje. Oprócz tego co roku modernizujemy nasza zasoby sprzętu wodnego, a także stawiamy na odnawianie i nieustanne remonty naszych miejsc zakwaterowania. Bez tych działań niebylibyśmy w stanie stać się najbardziej rozponawalnym ośrodkiem turystycznym w tej części Puszczy Piskiej. 
W naszym ośrodku znajdą Państwo ciszę i spokój, której nie zaznacie w wielkich aglomeracjach miejskich. Stawiamy również na aktywny wypoczynek. A to wszystko wśród przebogatej fauny i flory, którą uświadczą Państwo tylko u nas.

CZYM SIĘ CHARAKTERYZUJĄ NASI PRACOWNICY?

ZAANGAŻOWANIE

Starają się wypełniać swoje obowiązki jak najlepiej potrafią.

PIERWSZA POMOC

Nasi pracownicy więdzą jak udzielać pierwszej pomocy.

ŻYCZLIWOŚĆ

Pomagają nawet jeżeli zadanie nie jest ich obowiązkiem.

INICJATYWA

Wykazują się własną inicjatywą, gdy zauważą problem.

PODCZAS PRACY

Uwielbiamy sprawiać radość naszym gościom. Obojętnie czy jest to grupa zintegrowana, impreza okolicznościowa, wczasy, kolonie albo kolnie.  Z pewnością pozwolimy Wam to odczuć. Niezależnie od tego skąd do nas przyjechaliście i jakie macie plany na wypoczynek. Jesteśmy tutaj dla Was, a bez Was niemoglibyśmy tworzyć tego miejsca! Właśnie dlategom, wszyscy jesteście dla nas ważni i mamy nadzieję, że przywieziecie tylko te pozytywne wspomnienia z wizyty w naszym ośrodku wypoczynkowym. Do zobaczenia!