AKTYWNIE NA MAZURACH

czyli przynajmniej 5 dniowy aktywny wypoczynek na mazurach

AKTYWNIE NA MAZURACH

promocja obowiązuje do 30 KWIETNIA 2021

W celu rezerwacji prosimy o wysłanie zapytania na stanica.spychowo@gmail.com. Promocja ograniczona czasowo. Ilość miejsc w sprzedaży promocyjnej ograniczona. Do potwierdzenia rezerwacji konieczna jest wpłata odpowiedniego zadatku w terminie 7 lub 14 dni od rezerwacji w zależności od wybranej promocji. Honorujemy bony turystyczne. Możliwość bezkosztowej anulacji rezerwacji do 30 dni przed przyjazdem.

Przyjedź na minimum 5 nocy z wyżywieniem i ciesz się dużo niższą ceną i darmowymi atrakcjami. 

W CENIE POBYTU

CENA OBEJMUJE

Z WYŻYWIENIEM

Przy skorzystaniu z oferty płatność zadatku w postaci 40% całkowitej należności – w terminie 7 dni od zrobienia rezerwacji. Pozostała kwota do końca czerwca.

CENA OBEJMUJE

BEZ WYŻYWIENIA

Przy skorzystaniu z oferty płatność zadatku w postaci 30% całkowitej należności – w terminie 7 dni od zrobienia rezerwacji. Pozostała kwota najpóźniej w dniu przyjazdu.

Posiadamy największą bazę sprzętu wodnego w Spychowie. Większość to nowoczesne kajaki polietylenowe – 1, 2 i 3 osobowe. Organizujemy spływy kajakowe na całym szlaku Krutyni.

Nasz nowoczesny park linowy posiada aż 5 tras i aż 63 przeszkody. Zróżnicowanie tras zapewni rozrywkę każdemu. Wybierz się na wycieczkę wśród koron drzew. Instalacje parku i sprzęt asekuracyjny przechodzą coroczne przeglądy.

Jest wiele ciekawych miejsc, które warto zwiedzić w okolicy. Przedewszystkim cerkiew w Wojnowie czy leśniczówkę Pranie.